Evde Keçeden Balerin Kız Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Balerin Kız Yapımı – Resimli Anlatım

Keçe çalışmalarına devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere nette gördüğüm ve paylaşmayı düşündüğüm güzel bir çalışmayı önünüze getireceğim. Evde keçeden balerin kız yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzle süs çalışmasını yapabilirsiniz. Keçe balerin kızın şablonunu da yine yazımda paylaştım. Şablonu kullanarak keçeden bu güzel figüre ulaşabilirsiniz.

 
 

Örnek resimdeki gibi çalışmanın aynısını sizde yapabilirsiniz. İsterseniz farklı renkler veya farklı malzemeler kullanarak bu balerin kız modelini geliştirebilirsiniz. Keçe ile ilgili diğer çalışmalarımızı sitemizde yer alan keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Keçe oyuncak yapımı ile ilgili bu yazımın sonunda sizlere farklı linkler çıkacak, onlardan keçe figür çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

source : http://artesanatobrasil.net/bailarina-de-feltro/

felt ballerina girl – feutre fille de ballerine – fühlte Ballerina Mädchen

 

Boş CD'lerden Duvara Dekoratif Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş cdlerden duvara süs, CD Dekoration ve décoration CD hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir