Evde Keçeden Baykuş Süs Yapmak

Keçeden yapılan süs çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Keçeden neler yapıldığını sitemizde bulunan ” Keçe ” kategorisine bakarak öğrenebilirsiniz. Gerçekten de keçeden çok güzel süs çalışmaları yapılıyor.

Keçeden oyuncak yapmak, keçeden süs yapmak veya keçeden çiçek yapmak isterseniz sitemizdeki keçe bölümüne mutlaka uğramalısınız. Evde keçeden yapılan baykuş çalışmaları olarak yine bu yazımın hemen altında karşınıza benzer örnek çalışmalar da çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında evde keçeden baykuş süs yapmak isteyenler için harika ve keyifli bir çalışma paylaştım.

Keçenin üzerine baykuş şeklini çıkartmak için kağıt veya kopya kağıdı kullanabilirsiniz. Baykuş çizip keçenin üzerine şablonunu yani taslağını çıkarabilirsiniz.

 
 

Daha sonra diğer parçalarla süs baykuş çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu çalışmanın nasıl yapıldığını gösteren evde keçeden baykuş süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-keceden-bayku-sus-yapmak

source : http://www.twojediy.pl/inspiracje/inspiracja_925.jpg

 

Evde Kumaştan Elbiseye Süslü Yaka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. elbiseye kumaştan süslü yaka yap, evde kolay kumaştan süs yap ve evde kumaştan elbiseye süslü yaka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir