Evde Keçeden Baykuş Yapmak

Evde kolay baykuş yapmak için daha önce birçok şekilde güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere keçeden baykuş yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay yapılan keçe çalışmalarını sitemizde yer alan keçe kategorisinde sürekli olarak bulabilirsiniz. Evde keçeden baykuş broş yapmak için de bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Şablonu verilen resimli anlatımdaki örneği sizde aynı şekilde keçeden yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim.

 
 

Yapmanız gereken keçe malzemesini şablonda ki gibi makas ile kestikten sonra iğne iplik veya silikon yapıştırıcı ile yapıştırmak ve çalışmayı tamamlamak. Şimdi sizleri evde keçeden kolay baykuş yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-keceden-baykus-yapmak

source : http://stylowi.pl/41758533

 

Polar Kumaştan Oyuncak Tavşan Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde oyuncak tavşan yapmak, havludan oyuncak tavşan ve kumaştan kolay tavşan yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Psd indir diyor ki:

    Güzel olmuş :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir