Evde Keçeden Çiçek Süsleme Yapımı – Anlatımlı

Evde Keçeden Çiçek Süsleme Yapımı – Anlatımlı

Evde keçeden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Daha önce sizlere keçeden çiçek yapımı, keçeden oyuncak yapımı, keçeden süs yapımı ile ilgili defalarca paylaşımda bulunmuştum.

Bu yazımda da yine sizlere keçeden çiçek süsleme nasıl yapılır? bununla ilgili anlatımlı güzel ve detaylı bir video paylaşacağım. Evde keçeden çiçek süsleme yapılışı ile ilgili paylaşacağım video sonrası sizde keçe ile uğraşmayı seviyorsanız, bu bilgi sayesinde daha çok eğlenecek ve eğlenceli zaman geçireceksiniz.

 
 

evde-keceden-cicek-susleme-yapimi-keceden-cicek-yapimi

 

Evde Kot Kumaştan Kolay Bileklik Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kottan bileklik yapılışı, eski kottan bileklik yapımı ve evde kot kumaştan şık bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir