Evde Keçeden Civcivli Not Defteri Yapımı – Anlatımlı

Evde Keçeden Civcivli Not Defteri Yapımı – Anlatımlı

Keçeden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere keçeden civciv şeklinde çok güzel bir not defteri aparatı yapımını anlatan çalışma paylaşacağım. Evde keçeden civcivli not defteri yapabilmenizi gösteren çok güzel bir çalışma buldum. Bu çalışmayı izleyerek sizde evinizde keçeden civciv şeklinde not defteri tutacağı yapabilirsiniz. Görüntüsü çok sevimli ve okuyan çocuklarınızı sevindirecek güzel bir çalışma… Evde keçeden yapılan diğer çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçeden çok güzel çalışmalar yapılmakta… tüm bu güzel çalışmaları sitemizdeki keçe bölümünde kolaylıkla görebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım keçeden civcivli not defteri yapılışı ile ilgili anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-keceden-civcivli-not-defteri-yapimi

fühlte Küken – felt chicks – poussins feutre

 

Evde Pizza Kutusundan Laptop Altlığı Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard pad, evde kolay laptop altlığı yapımı ve evde laptop altlığı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir