Evde Keçeden El İşi Çantası Yapmak

Evde keçeden yapılan çalışmalara ek olarak bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Keçeden el işi çantası yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki adımları takip ederek sizde çok güzel ve eğlenceli çantalar yapabilirsiniz.

Genelde bizim Türk kadınları el işi çantası yerine eczaneden aldıkları poşetleri veya janjanlı poşetleri el işi çantası yaparlar. Halbuki bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde keçeden el işi çantası yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sizde kolaylıkla keçeden el çantası yapabilir ve el işi malzemelerinizi çantanızda taşıyabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe çanta modeli ile sizde çok güzel şık el işi çantası yapabileceksiniz.

 
 

Bu tür çalışmalar yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Yada turistik yerlerde satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde keçeden el işi çantası yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-keceden-el-isi-cantasi-yapmak

source : http://stylowi.pl/19420346

 

Kumaştan Gömlek Süsü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde gömlek süsleme, evde kazak nasıl süslenir ve gömleğe süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir