Evde Keçeden Hayvan Figürleri Yapmak İçin Şablon

Evde Keçeden Hayvan Figürleri Yapmak İçin Şablon

Bu yazımda sizlere keçeden hayvan figürleri yapabilmeniz için hazır hayvan şablonları paylaşacağım. Şablonu yazıcıdan çıktı alabilir ve keçeden hayvan yapımı için kalıp haline getirip kullanabilirsiniz. Yada ekrana şeffaf kağıt tutarak kopyasını çektikten sonra keçe üzerinden kesme işlemini yapabilirsiniz. Keçeden hayvan figürü yapmak istiyorsanız, bu şablonlar oldukça işinize yarayacak. Keçeden hayvan yapımı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanarak harika figürler ortaya çıkarabilirsiniz. Evde keçeden hayvan yapımı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım olacak. Bunun öncesinde insan figürlerinin şablonlarını paylaşmıştım. Bu yazımda ise evde keçeden hayvan figürleri yapımı ile ilgili şablonlar paylaşacağım.

 
 

kece-hayvan-sablonlari

modèle senti – felt template – Filz-Vorlage

 

Evde Keçeden Uçak Yapımı İçin Şablon başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden uçak yapımı şablon, keçe uçak şablon örneği ve keçe uçak şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir