Evde Keçeden İnsan Yapmak İçin Şablonlar

Evde Keçeden İnsan Yapmak İçin Şablonlar

Keçeden yapılanlar köşesinden merhaba… bu yazımda sizlere yeni güzel şablonlar paylaşacağım. Biliyorsunuz keçeden bir şeyler yapmak istediğinizde size örnek çalışma veya şablon gerekir. Şablon olmazsa bazen hayal gücünüz ile bir şeyler yapmaya çalışırsınız. Ancak bazen başarılı olamazsınız. Fakat yapacağınız çalışmanın bir örneği yada şablonu olduğunda kolayca keçeden kalıbını çıkarıp, diktikten sonra ortaya harika çalışmalar çıkarabilirsiniz. Bu yazımda da yine keçeden insan yapmak istiyorsanız, birkaç yeni şablon paylaşacağım. Umarım işinize yarar. Nette dolaşırken rastladığım bu güzel şablonları ilerleyen günlerde daha da farklı örnekleri ile çoğaltacağım. Bu yazımda paylaşacağım insan şablonları ise şöyle ;

 
 

 

modèle senti – felt template – Filz-Vorlage

 

Evde Kolay Püskül Nasıl Yapılır? 2 Dakikada Püskül Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay püskül nasıl yapılır, evde kolay püskül yapımı ve evde pratik püskül yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Elif diyor ki:

    Merhabalar insan figürlerinin suratındalki pembelik ne ile Yapılıyor acaba ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir