Evde Keçeden Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden kalemlik kutusu yapmak için bu resimli anlatımdan yararlanabilir ve kolayca çocuklarınız için sevimli kalemlik kutusu yapabilirsiniz. Evde keçeden kalemlik kutusu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimler alıntı olup, tamamen fikir edinmeniz amacıyla paylaşılmaktadır. Keçeden yapılanlar köşesine ekleyeceğim bu güzel çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza keçeden kalemlik yapabileceksiniz. Keçeden yapılan diğer çalışmaları sitemizdeki keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde keçeden kalemlik yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-keceden-kalemlik-yapimi-evde-keceden-kalem-kutusu-yapimi

 
 

evde-keceden-kalemlik-yapimi-evde-keceden-kalem-kutusu-yapimi2

fühlte Federhalter – felt penholder – porte-plume feutre

 

Evde Kartondan Kolay Oyuncak Tren Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan kolay tren yapımı, evde kartondan oyuncak tren yapımı ve evde kartondan oyuncak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ayşe diyor ki:

    bilgi için teşekkür ederim bu konuda fikrim yoktu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir