Evde Keçeden Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden kase yapmak ister misiniz? bu yazımda sizlere paylaşacağım keçeden kase yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan faydalanarak sizde evinizde küçük sevimli kaseler yapabileceksiniz. Evde keçeden kase yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki gibi keçe parçalarını kesip, birleştirme işlemini yaptıktan sonra dekoratif amaçlı olarak kullanabileceğiniz çok güzel keçe kaselere sahip olacaksınız. Evde keçeden yapılanlarla ilgili her gün güzel çalışmalar paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda ise sizlere keçeden kase yapılışı ile ilgili güzel bir paylaşım yapacağım. Keçe ile uğraşmayı seviyorsanız ve keçeden çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım keçe çalışmasını kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Evde keçeden kase yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

feutre – felt – Filz

 

Evde Keçeden Kolay Anahtarlık Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe anahtarlık yapılışı, evde keçe anahtarlık yapımı ve evde keçeden anahtarlık nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Burcu diyor ki:

    Merhaba keçeyi ne ile deliyorsunuz acaba? Ürünün isim ve fiyat bilgisini paylaşabilir misiniz rica etsem?
    Ellerinize sağlık,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir