Evde Keçeden Kolay Anahtarlık Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Anahtarlık Yapmak

Evde keçeden yapılan çalışmaları oldukça fazla paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda sizlere keçeden anahtarlık yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Daha önce de sizlere keçeden anahtarlık yapımını paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise daha farklı ve güzel bir çalışma… evde kolaylıkla sizde keçeden anahtarlık yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

 
 

Yine keçeden anahtarlık yapıp, annenize veya babanıza da hediye edebilirsiniz. Aslında güzel bir doğum günü hediyesi seçeneği de olabilir. Çünkü keçeden yapılma ve el emeği göz nuru bir çalışma olacak. Yazımda paylaşacağım çalışma nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma… sizde fikir edinebilir ve evinizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde keçeden kolay anahtarlık yapımı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

clavier – key pad – Tastenfeld

 

Eski Bavullardan Raf Yapımı - Resimli Örnek başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski bavuldan duvara raf yapımı, eski bavuldan nasıl raf yapılır ve evde eski bavuldan duvara dekoratif raf yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ceyda diyor ki:

    güzelmiş keçeden yapılan ürünleriniz hoşuma gidiyor emeğinize sağlık takipteyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir