Evde Keçeden Kolay Beyaz Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Kolay Beyaz Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden çiçek yapımı ile ilgili paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde keçeden beyaz çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak kolay bir şekilde sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili sitemizde birçok paylaşımı kolaylıkla keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmaları olabildiğince her gün paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü keçeden gerçekten de harika çalışmalar yapılmakta… bu yazımda paylaşacağım çalışmayı da resimli anlatımdan takip ederek, sizde evinizde yapabilir ve süs olarak yapacağınız beyaz çiçek figürünü kullanabilirsiniz. Evde keçeden kolay beyaz çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-keceden-beyaz-cicek-yapimi

fleurs en feutre – felt flowers – Filz Blumen

 

Evde Kumaştan Kolay Çanta Yapımı - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde çanta nasıl yapılır, evde kolay çanta yapılışı ve evde kolay kumaştan çanta yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir