Evde Keçeden Kolay Cüzdan Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Kolay Cüzdan Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden yapılan çalışmalara bugün keçeden cüzdan yapılışı ile ilgili anlatımlı bir çalışma ekleyeceğim. Keçeden cüzdan yapımı ile ilgili sanırım daha önce de benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek, sizde evde kolay bir şekilde keçeden cüzdan yapabilirsiniz. Keçeden çanta yapımı olarak da adlandıracağımız bu çalışmayı evde keçeden kolaylıkla yapabilirsiniz. Keçeden çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu çalışmayı da kolaylıkla yapacak ve yaparken eğleneceksiniz. Evde keçeden kolay cüzdan yapılışı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 
 

portefeuille senti – felt wallet – Filz Portemonnaie

 

Evde Keçeden Sarı Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe sarı gül, evde keçe sarı gül yapılışı ve evde keçeden çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir