Evde Keçeden Kolay El Kuklası Tavşan Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Kolay El Kuklası Tavşan Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden yapılan çalışmalara devam ediyoruz bu seferde… bu yazımda sizlere keçeden el kuklası tavşan oyuncağı yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Keçeden yapılanlar köşesine ekleyeceğim bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek sizde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilirsiniz. Evinizde çocuğunuza bu el kuklasını yaparak onları mutlu edebilirsiniz. El kuklası ile ilgili diğer paylaşımlarıma da yine sitemizden göz atabilirsiniz. Evde keçeden kolay el kuklası tavşan oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-keceden-kolay-el-kuklasi-tavsan-oyuncak-yapimi

 

Evde Balondan Kolay Abajur Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balondan abajur yapılışı, balondan abajur yapımı ve evde balondan kolay abajur yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir