Evde Keçeden Kolay Pembe Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Kolay Pembe Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde keçeden pembe gül yapıp, bunu bir vazoya koymak ister misiniz? evet bu yazımda sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir pembe gül çalışması paylaşacağım. Evde keçeden kolay pembe gül yapılışı ile ilgili bu çalışmayı evinizde sizde keçe yardımı ile yapabilirsiniz. Evde keçeden kolay pembe gül yapımı ile ilgili resimli anlatımı takip ederek sizde vazolarınızı şenlendirebilirsiniz. Keçeden yapılan birçok çalışmayı sitemizdeki keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere yine keçe kullanarak harika bir pembe gül yapılışını anlatan resimli bir anlatım paylaşacağım. Bu sayede sizde evinize keçeden pembe güller yapıp, evinize dekoratif çiçek süslemesi yapabileceksiniz. Evde keçeden kolay pembe gül yapılışını anlatan resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

evde-keceden-kolay-pembe-gul-yapimi

Rose senti – felt rose – Filz Rose

 

Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde eva kağıdından orkide çiçek yapılışı, evde eva kağıdından orkide yapımı ve evde kağıttan kolay orkide çiçeği yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir