Evde Keçeden Oyuncak Yapımı – Şablonlu

Evde Keçeden Oyuncak Yapımı – Şablonlu

Keçe çalışmalarına bayılıyorum. Gerçekten çok güzel şablonlar var. Bu şablonları kullanarak harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımda ise sizlere güzel bir hayvan figürü yapımı ile ilgili taslak paylaşacağım. Paylaşacağım taslağı kullanarak sizde evinizde keçeden veya kumaştan bu güzel hayvan figürünü kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sıkça paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü keçeden çok güzel çalışmalar yapılabilmekte… bunu diğer yaptığım paylaşımlarda da görmüşsünüzdür. Evde keçeden oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşacağım taslaktan yararlanarak sizde evinizde keçeden hayvan veya keçeden oyuncaklar yapabilirsiniz. Keçeden yapılan diğer çalışmaları sitemizde görebilirsiniz. Evde keçeden oyuncak yapımı ile ilgili anlatımlı taslak ise şöyle ;

 
 

evde-keceden-oyuncak-yapimi

fühlte Spielzeug – felt toy – jouet senti

 

Yeni Keçe Tablet Kılıfları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe tablet modeli, keçe tablet modelleri ve keçe tablet örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir