Evde Keçeden Portakal Bardak Altlığı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Portakal Bardak Altlığı Yapımı – Resimli Anlatım

Bu güzel çalışma keçe ile yapılmış ve olağanüstü gözüküyor. Sizde bu çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Yapmanız gereken keçeden resimde gözüken çalışmayı parçalara ayırıp yapmak… son derece kolay gözüken bu çalışmayı aslında evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli örnekten yararlanarak keçeden küçük parçalar ile portakal figürünü kolayca yapabilirsiniz. İlk denemenizde benzetemeseniz bile sonraki yaptığınız çalışmalar muhakkak benzeyecektir. Bu çalışmanın anlatımı yok, sadece yapılmış halini paylaşmak zorunda kaldım. Ancak yapılışına dair bir çalışma bulursam hemen bu başlık altına iliştireceğim. Evde keçeden portakal şeklinde bardak altlığı yapımı ile ilgili örnek çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-keceden-portakal-seklinde-bardak-altligi-yapimi

coasters feutre – felt coasters – Filz Untersetzer

 

Evde Kolay Origami Kırmızı Gül Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay kağıttan gül yapılışı, evde origami kırmızı gül yapımı ve kağıt katlayarak kırmızı gül yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir