Evde Keçeden Resim Çerçevesi Yapımı – Keçe Resim Çerçeve Modelleri

Evde Keçeden Resim Çerçevesi Yapımı – Keçe Resim Çerçeve Modelleri

Evde yapılmış harika resim çerçevelerini bu başlıkta sizlere paylaşacağım. Evde keçeden resim çerçevesi yapmak çok kolay. Yapmanız gereken, paylaşacağım örneklere bakıp, aynı şekilde kalıp çıkarttıktan sonra parçaları birleştirmek…

Resim çerçevesi keçeden yapmak için size gereken tek şey şablondur. Şablon içinse size paylaşacağım bu başlıktaki resimlerden yararlanabilirsiniz.

 
 

Keçe resim çerçeve modellerini paylaşacağım bu başlıktaki birçok farklı çalışma gerçekten hoşunuza gidecek. Evde keçeden resim çerçevesi yapılışı ile ilgili daha önce size paylaşımda bulunmuştum.

Yine ilerleyen zamanlarda sizlere çok güzel keçeden çerçeve yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşacağım. Evde keçeden yapılmış resim çerçeve modelleri ise şöyle ;

 

Evde Anı Çerçevesi Yapımı - Doğum Günü Çerçevesi Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anı çerçeve modelleri, anı çerçevesi ve evde anı çerçevesi yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir