Evde Keçeden Sarı Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Sarı Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden çiçek yapımı ile ilgili bir önceki yazımda paylaştığım gibi yine sizlere güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma sonucunda sarı güller yapacak ve vazolarınızı güzelleştireceksiniz. Evinizde keçeden çiçekler yapıp, evinizi dahada güzelleştirebilirsiniz. Evde yapma çiçek yapımını seviyorsanız, bu işlemi keçe ile yapmalısınız. Evde keçeden sarı gül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları uygulayarak, sizde evinizde keçeden çiçekler yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili diğer çalışmalarımıza da göz atmanızı öneririm. Çünkü hemen hemen her gün keçeden çiçek yapımı ile ilgili birçok yeni çalışmayı sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için keçeden sarı gül yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım.

 
 

evde-keceden-sari-gul-yapimi

Filz blüht – felt flowers – fleurs en feutre

 

Evde Keçeden Kolay Pembe Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden gül nasıl yapılır, evde keçeden gül yapılışı ve evde keçeden kolay gül yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. aysun diyor ki:

    güzelmiş beğendim, bende yaptım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir