Evde Keçeden Sarkaç Süs Yapmak

Evde sarkaç süs yapmak isteyenlere harika bir çalışma paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma ile birçok bayan arkadaşımız evde keçeden sarkaç süs yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulayarak evini güzelleştirebilecek. Evde kolay sarkaç süs yapımı ile ilgili daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sarkaç süs nasıl yapılır? kolay sarkaç süs yapımı gibi sorulara cevap niteliği taşıyan güzel bir çalışma paylaştım. Evde keçeden sarkaç süs yapabilirsiniz. Yada kumaştan sarkaç süs çalışması yapabilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer çalışmaları da yine ilgili kategoriler olan keçe ve dekorasyon bölümlerinde bulabileceğinizi unutmayın. Şimdi evde kolay keçeden sarkaç süs yapımı ile ilgili malzemelere bakalım ;

  • keçe malzemesi.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • iğne iplik.
  • hasır ip veya normal sarkaç ipi.
 
 

Malzemelerin temininden sonra ilk olarak keçe malzemesinden kare veya yuvarlak şekilde keçeyi kesmeniz gerekiyor. Keçeden sarkaç süs yapacağınız zaman kare olarak da bu güzel çalışmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı yaparak evinizde kapı eşiklerine veya süs asmayı düşündüğünüz yerlere yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri yapımını anlatan keçeden sarkaç süsü yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum ;

Eviniz büyükse veya bahçeniz bulunuyorsa bu güzel sarkaç süs çalışmasını evinizin dışında da dekorasyon fikri olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Değişik dekor fikirlerini sitemizde sürekli olarak dekorasyon kategorisinde paylaşıyorum. Yapımı kolay olan bu çalışmaları sizde yaparak evinizi veya çalıştığınız yerleri güzelleştirebilirsiniz. Unutmayın güzel olan her şeye insanlar daha çok gelir ve ilgi gösterir. Kolay gelsin.

source : http://greenweddingshoes.com/diy-waxed-paper-dot-garland/

 

Evde Tahinli Çörek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde tahinli çörek nasıl yapılır, evde tahinli çörek yapmak ve kolay tahinli çörek tarifi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir