Evde Keçeden Tavşan Yapımı – Şablonlu

Evde Keçeden Tavşan Yapımı – Şablonlu

Evde keçe çalışmaları yapıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım keçe tavşan şablonu çok işinize yarayacak. Keçeyle bir çalışma yapacağınız zaman çoğu kez şablon veya örnek bir çalışma lazım olur. Örnek çalışma veya şablon olmadığında keçeyle bir şey yapmak istediğinizde zorlanabilirsiniz. Evde keçeden tavşan yapılışı ile ilgili paylaşacağım iki adet şablonu kullanarak evinizde çok güzel keçe tavşanlar yapabilirsiniz. Evde keçeden tavşan yapımı ile ilgili sanırım bu ilk paylaşımım olacak. Daha önceden keçeden tavşan yapılışı ile ilgili çalışma paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaşacağım evde keçeden tavşan yapılışı ile ilgili şablonlar ise şöyle ;

 
 

Kaninchen fühlte Vorlage – rabbit felt template – lapin sentait modèle

 

Evde Kolay Saten Kurdeleden Çiçek Yapılışı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay saten kurdeleden çiçek yapılışı, evde kolay saten kurdeleden çiçek yapımı ve kolay saten kurdeleden çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir