Evde Keçeden Uçak Yapımı İçin Şablon

Evde Keçeden Uçak Yapımı İçin Şablon

Keçeden uçak yapılışı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanabilirsiniz. Keçeden çocuklarınıza oyuncak uçak yapmak istiyorsanız, bu paylaşacağım şablon çok işinize yarayacak. Evde keçeden uçak yapılışı ile ilgili resimli örneği inceleyebilir ve kalıbını çıkarttıktan sonra keçeden uçak yapılışını tamamlayabilirsiniz. Evde keçeden uçak yapımı ile ilgili sanırım bu ilk paylaşımım. İlerleyen günlerde keçeden yapılan oyuncak şablonlarını paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımdan sonra yine sizlere keçeden yapılacak güzel bir çalışmanın şablonunu paylaşacağım. Evde keçeden oyuncak yapımı ile ilgili şablonları paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım evde keçeden uçak yapımı için şablon ise şöyle ;

 
 

evde-keceden-ucak-yapimi-icin-sablon

Filz-Vorlage – felt template – modèle senti

 

Evde Keçeden İnsan Yapmak İçin Şablonlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay keçeden insan yapımı için şablonlar, keçe insan şablonları ve yeni keçe insan örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir