Evde Keçeden Yapılan Cüzdan Modelleri

Evde Keçeden Yapılan Cüzdan Modelleri

Evde keçeden cüzdan yapımı ile ilgili daha önce sizlere resimli anlatımlar paylaşmıştım. Yine anlatımlı videoları da keçe kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere anlatım yerine yapılan çalışmaların örnek resimlerini paylaşacağım. Eğer sizde evinizde keçeden cüzdan yapımı çalışmaları yapıyorsanız, bu modeller ilginizi çekebilir.

 
 

Evde keçeden yapılmış cüzdan örneklerini görünce sizde aynısını yapabilir veya fikir edinebilirsiniz. Paylaşacağım keçe cüzdan modelleri ile ilgili yapımını anlatan paylaşımlara sitemizden rahatlıkla keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Keçeden yapılanlar köşesinde birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde keçeden yapılan cüzdan modelleri ise şöyle ;

 

Evde Keçeden Yapılmış Çanta Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden yapılan çanta modelleri, keçe çanta modelleri ve keçe ile yapılmış çantalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir