Evde Keçeden Yapılmış Bozuk Para Cüzdan Modelleri 2016

Evde Keçeden Yapılmış Bozuk Para Cüzdan Modelleri 2016

Çok güzel bir çalışma ile yine karşınızdayım. Keçeden yapılanlar köşesine bu kez bozuk para cüzdanı çalışması paylaşıyorum. Bu yazımda keçeden bozuk para cüzdanı yapımı ile ilgili anlatım paylaşmıyorum. Ancak örnek çalışma resimleri paylaşacağım. Eğer keçeden çalışmalar yapıyorsanız, bu paylaşacağım çalışmalardan fikir edinebilirsiniz. Gerçekten güzel çalışmalar ve benzerlerini sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

 
 

Paylaşacağım örnekler alıntı olup, yapılışlarını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere paylaşacağım. Ancak keçeden para cüzdanı yapılışı ile ilgili çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine keçeden cüzdan yapımını anlatan birçok çalışmayı kendin yap ve keçe kategorilerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde keçeden yapılmış bozuk para cüzdanları ise şöyle ;

 

Filz Portemonnaie – felt wallet – portefeuille senti

 

Atkı Bağlama Şekilleri - Atkı Nasıl Bağlanır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. atkı bağlama çeşitleri, atkı bağlama örnekleri ve atkı bağlama yöntemleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir