Evde Keçeyle Yastık Süsleme Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde Keçeyle Yastık Süsleme Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde keçe kullanarak bir takım süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Evinizdeki kırlentlerinizi veya dekoratif yastıklarınızı süsleyebilirsiniz. Keçeden çiçek süsü yapıp yastıklarınızın üzerine dikebilir ve onlara çeşitli havalar katabilirsiniz. Evinizde bu çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı yastıklarınıza uygulayabilirsiniz. Evde yastık süsleme ile ilgili ilk paylaşımım olacak bu yazımdaki resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede evinizdeki tüm kırlentleri süsleyebilirsiniz. Evde yastık süsleme ile ilgili diğer paylaşımları da yine sitemizde dekorasyon kategorisinde bulabilirsiniz. Evde keçeyle yastık süsleme işlemini anlatan resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-keceyle-yastik-susleme-keceden-yastik-susu-yapimi-evde-kirlent-susleme

oreiller sentait ornements – pillow felt ornaments – Kissen fühlte Schmuck

 

Evde Plastik Tabaktan Kolay Kase Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde plastik tabak ile kase yapılışı, evde plastik tabaktan kase yapılışı ve evde plastik tabaktan kase yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir