Evde Keçeyle Yastık Süsleme

Evde kolay yastık süsleme çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Yapımını detaylı gösteren resimli anlatımdaki gibi sizde keçeden yastık süsleme çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Keçeden kolay yastık süsleme çalışması ile evinizdeki tüm yastıkları çiçek şeklinde süsleyebilirsiniz. Yapılmış örneği de bulunan resimli anlatımdaki gibi sizde evde keçeyle yastık süsleyebilirsiniz. Böylece evinizi güzelleştirecek çiçekli yastık modeline de sahip olabilirsiniz.

Evleri bazen bir yastık bile görünümünü değiştirebiliyor. Bu yüzden evde süsleme çalışmaları ve dekorasyon fikirleri olarak bu tür çalışmaları sürekli buldukça paylaşmaya çalışıyorum.

 
 

Şimdi sizleri evde keçeden yastık süsleme çalışması yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-keceyle-yastik-susleme

source : http://stylowi.pl/22069557

 

Evde Kartondan Mickey Mouse Taç Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay mickey mouse tacı yap, evde kolay mickey mouse yap ve evde mickey mouse taç yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir