Evde Kelebek Kanatları Yapımı – Çocuklar İçin

Evde Kelebek Kanatları Yapımı – Çocuklar İçin

Özellikle kız çocuklarını yakından ilgilendiren önemli bir konuya değineceğim. Bu yazımda paylaşacağım çalışma sayesinde sizde evde kelebek kanatları yapımını öğrenecek ve çocuklarınıza peri kanatları yapabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma için sizlere gerekli olan malzemeler ise keçe, kumaş, saten, bez, yapıştırıcı, kurdele, makas ve süsleme için boncuk…

Evde bu güzel çalışmayı yapabilmeniz için sizlere bu yazımda güzel resimli anlatımlar paylaştım. Bu sayede aşama aşama adımları takip ederek sizde çocuklarınıza peri kanadı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça basit ve eğlenceli olan bu çalışmayı kendinize göre de değiştirebilirsiniz. Süslemesini farklı materyaller kullanarak da yapmanız mümkün.

 
 

evde-peri-kelebek-kanatlari-yapimi-cocuklar-icin

source : http://www.fabartdiy.com/diy-beautiful-nylon-butterfly-fairy-wings/

ailes de papillon – butterfly wings – Schmetterlingsflügel

 

Keçeden Kitap Ayracı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. book felt brackets, Buch fühlte Klammern ve keçe ayraç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir