Evde Kolay Keçe Kız Çocuk Şablonları – Keçe Kız Çocuk Örnekleri

Evde Kolay Keçe Kız Çocuk Şablonları – Keçe Kız Çocuk Örnekleri

Evde keçeden kız çocuk figürleri yapmak isterseniz, bu yazımda sizlere kız çocuk şablonları paylaşacağım. Bu sayede kolaylıkla sizde süsleme yapacağınız bir yastık için veya keçeyi kullanacağınız eşya için kolaylıkla kız çocuk süsleri hazırlayabileceksiniz. Keçeden birçok şeyin yapılabildiğini önceki paylaşımlarım da birlikte gördük. Keçeden araba yapımı, keçeden çocuk yapımı, keçeden hayvan yapımı gibi birçok çalışmayı rahatlıkla sitemizin keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımda yine sizlere keçe şablonları paylaşmaya devam edeceğim. Yeni keçe şablonları bulduğum zaman yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım evde kolay keçe kız çocuk şablonları ise şöyle ;

 
 

Filz-Vorlage – felt template – modèle senti

 

Evde Kolay İğne Oyası Papatya Modeli Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay iğne oyası papatya modeli yapılışı, evde kolay iğne oyası papatya modeli yapma ve evde papatya modeli iğne oyası yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. miray diyor ki:

    siteniz çoookkk yararlı admin çok güzel :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir