Evde Kolay Keçeden Çiçek Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Keçeden Çiçek Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden yapılan çalışmaları fazlasıyla sitemizde bulabilirsiniz. Yine sizlere farklı bir keçe çalışması paylaşacağım. Keçeden kolay süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmadan yararlanarak sizde evinizde keçeden gül yapılışını öğrenebilir ve keçeden süsler yapabilirsiniz. Keçeden birçok şey yapılabilmektedir. Sitemizde birçok keçeden yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Evde keçeden çiçek yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımızın sonunda ki bağlantılardan da ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizdeki farklı renkteki keçeleri kullanarak kolay süsler yapabilirsiniz. Evde kolay keçeden süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

evde-keceden-kolay-cicek-yapimi-evde-keceden-sus-yapimi

Filz Blumen – felt flowers – fleurs en feutre

 

Evde Eski At Nalından Perde Tutucu Yapımı - Dekorasyon başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. at nalından perde yapımı, evde at nalından dekoratif çalışma yapımı ve evde at nalından perde için tutacak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray diyor ki:

    nisacığım sitemizde bu tür çalışmaları bulabilirsin. senin için özel olarak araştırıp paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir