Evde Kolay Keçeden Çocuklar İçin Hediyelik Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Keçeden Çocuklar İçin Hediyelik Yapımı – Anlatımlı

Evde keçeden kolayca birçok şey yapılabildiğini daha önceki paylaşımlarımda az çok anlamışsınızdır. Bu yazımda da yine çocuklara yönelik hediyelik yapabilmeniz için çok güzel bir paylaşımda bulunacağım. Evde kolay keçeden çocuklar için hediyelik veya süs hediyeler yapmak için internetten indireceğiniz şablonları, kestikten sonra bir yapıştırıcı aracılığı ile yapıştırdıktan sonra ortaya harika çalışmalar çıkabilmektedir.

Sitemizde yine keçeden yapılan çalışmaları bulabilir ve benzerlerini evinizde kolayca yapabilirsiniz. Keçeden yapılan oyuncak figürlerine bakabilir ve fikir edinebilirsiniz. Yine keçeden oyuncak yapılışı ile ilgili yardım alabileceğiniz keçe kategorimizde yüzlerce keçe paylaşımı bulunmakta… Her gün sizlere yeni keçeden yapılmış çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda olduğu gibi yine sizlere çok güzel bir keçe çalışması paylaşacağım. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bu çalışma sonrasında sizde çocuklarınızı mutlu edecek ve onlara çok güzel hediyelikler yapabileceksiniz.

Keçeden hediyelik yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videoyu takip ederek, sizde harika kalıplar, şablonlar çıkarabileceksiniz. Keçeden çok güzel ve sevimli çalışmaların yapılabildiğini önceki paylaşımlarımdan anlayabilirsiniz. Keçe kullanarak evde çocukları mutlu edecek çok güzel çalışmalar da yapabilirsiniz. Hatta çocuklarınız ile birlikte de bu çalışmaları yapmanız daha eğlenceli olacaktır. Keçeden hediyelik yapımı ile ilgili paylaşacağım çalışmanın anlatımlı videosunu takip edin ve keçeden eğlenceli hediyelik yapımını öğrenin. Keçeden hediyelik yapılışı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-keceden-cocuk-hediyelik-yapimi

felt gift – følte gave – cadeau ressenti

 

Evde Kolay Keçeden Lale Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe ile lale yapılışı, evde keçeden lalı yapılışı ve evde kolay keçeden lale yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir