Evde Kolay Keçeden Ekmek Sepeti Yapımı – Saklama Kabı

Evde Kolay Keçeden Ekmek Sepeti Yapımı – Saklama Kabı

Keçeden yapılan çalışmalara bayılıyorum. Bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde sizde keçeden çalışmalar yapıyorsanız, bu çalışmayı uygulayarak sizde evde keçeden kendinize ekmek sepeti yapabilirsiniz. Evde kolay keçeden ekmek sepeti yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde keçe kullanarak ekmek sepeti yapabilirsiniz. Keçeden çok güzel çalışmalar yapılmaktadır. Evde kolay keçeden ekmek sepeti yapılışı ile ilgili daha önceden de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Keçeden yapılan çalışmaları sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Birçok farklı çalışmaya sitemizde bulunan keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay keçeden ekmek sepeti yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-keceden-kolay-ekmek-sepeti-yapilisi

 

Evde Kolay Beyaz Kurdeleden Çiçek Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay beyaz çiçek yapımı kurdeleden, evde kolay beyaz kurdeleden çiçek yapılışı ve evde kolay beyaz kurdeleden çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. serpil diyor ki:

    hepsi harika.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir