Evde Kolay Keçeden Karpuz Dilimi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Keçeden Karpuz Dilimi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçe kullanarak karpuz dilimi yapabilirsiniz. Keçeden birçok çalışmanın yapılabildiğini önceki paylaşımlarımda gördünüz. Keçeden portakal dilimi yapılışından sonra bu sefer sizlere evde kolay bir şekilde keçeden karpuz dilimi yapımı çalışmasını paylaşacağım. Resimli anlatıma bakarak sizde boyutlarını kendinize göre veya süsleme yapacağınız yere göre belirleyebilirsiniz. Keçe karpuz dilimi yapılışı ile ilgili sanırım daha önce paylaşımda bulunmamıştım. Bu yazımda sizlere keçeden karpuz dilimi yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak buzdolabınıza magnet veya yastıklarınızın üzerine karpuz dilimi motifi yani süsü yapabilirsiniz. Karpuz dilimi keçeden yapıp, dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Biliyorsunuz keçeden hemen hemen her şey yapılabilmektedir. Bu yazımda paylaşacağım çalışma keçeden karpuz dilimi yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-keceden-karpuz-dilimi-yapimi-kece-karpuz-dilimi

pastèque senti – felt watermelon – fühlte Wassermelone

 

2016 Yeni Sünger Bob Boyama Resimleri - Sponge Bob Pictures başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sünger bob resim boyama, evde sünger bob resim boyama ve sünger bob boyama resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir