Evde Kolay Keçeden Oyuncak Ayı Yapımı – Şablonlu Örnek

Evde Kolay Keçeden Oyuncak Ayı Yapımı – Şablonlu Örnek

Keçeden yapılan çalışmalara devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere keçeden oyuncak ayı yapılışı ile ilgili hazır şablon paylaşacağım. Bu sayede kalıp çıkartmak yerine şablonu kullanarak kolay bir şekilde keçeden oyuncak ayı yapabileceksiniz.

 
 

İster evinizde süs olarak kullanın, isterseniz de çocuklarınıza keçeden oyuncak yapıp onları mutlu edebilirsiniz. Evde kolay keçeden oyuncak ayı yapılışı ile ilgili örnek şablon sayesinde kolay bir şekilde bu çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Evde keçeden yapılmış diğer çalışmaları sitemizde rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Evde kolay keçeden oyuncak ayı yapılışı ile ilgili örnek şablon ise şöyle ;

 

Yeni Çeyizlik Fiskos Masası Dantel Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 fiskos masası dantelleri, çeyizlik fiskos masası dantel örnekleri ve fiskos masası dantel modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir