EVDE KOLAY PARA CÜZDANI YAPMAK ŞABLONLU

Bu yazımda sizlere evde kolay para cüzdanı yapmak için birçok şablon paylaşacağım. Hem bozuk para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz de kağıt para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz.

Cüzdanın açılıp kapanan kısmını satın almanız gerekiyor. Nerede satıldığını tam olarak bilmiyorum. Ancak pazarda sorarsanız size yardımcı olurlar.

Yada butik, incik boncuk satan dükkanlardan da temin edebileceğinizi düşünüyorum. Daha sonra yapmanız gereken kumaştan veya deriden cüzdan yapmak için bu paylaştığım resimli anlatımlardan yararlanmanız yeterli olacaktır.

Tam olarak nasıl yapıldıkları gösterilmiyor. Sadece örnek resmi ve şablonu paylaşılmış. Ancak yine de örnek resminden nasıl yapıldığını az çok anlayabilirsiniz.

Zaten iki tarafını kalıbını hazırladıktan sonra dikmeniz gerekecek. Daha sonra fermuar veya çıt çıt aparatını eklemeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri kolay para cüzdanı yapmak için şablonlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-para-cuzdani-yapmak-sablonlu

source : http://www.repiny.com/pin-2845.html

 

ESKİ ARABA JANTINDAN MERMER DESENLİ SAKSI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba lastiğinden saksı yapmak, bahçeye jant saksı yap ve eski araba jantından saksı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir