Evde Kumaştan Kolay Çanta Yapımı – Şablonlu

Evde Kumaştan Kolay Çanta Yapımı – Şablonlu

Evde kumaştan kolay çanta yapılışı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanarak, sizde evinizde kendinize veya sevdiklerinize çok kolay bir şekilde çanta yapabilirsiniz. Bu keyifli ve eğlenceli çanta yapımı ile ilgili şablonu kullanarak ister keçeden çanta, isterseniz de kumaştan çanta yapabilirsiniz. Daha önce de sizlere kolay çanta yapımı ile ilgili şablonlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere resimli güzel bir anlatım paylaşacağım. Resimli anlatımdaki şablonu kullanarak sizde evde kumaştan çanta veya keçeden çanta yapabilir tadını çıkara çıkara kullanabilirsiniz. Doğum günü olan birisi için de yine el emeği göz nuru bu çalışmayı yapıp hediye olarak düşünebilirsiniz. Evde kumaştan kolay çanta yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-canta-yapimi-sablonlu

Stoffbeutel – cloth bag – sac en tissu

 

Evde Kolay Çanta Yapımı - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çanta şablonu, çanta taslağı ve çanta yapımı şablon hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir