Kalp Şeklinde Cüzdan Yapmak

Evde kolay cüzdan yapmak için çeşitli çalışmaların resimli anlatımları ile videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Keçeden cüzdan yapmak veya evde kolay cüzdan nasıl yapılır? şeklinde değişik resimli anlatımlara sahip çalışmalar paylaşmıştım. Nasıl yapılır kategorisi ile kendin yap bölümlerinde bu bahsettiğim cüzdan yapmayı gösteren çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere kalp şeklinde cüzdan yapmak için resimli anlatım paylaştım. Yapımı kolay olan çalışmayı keçeden veya kumaştan yapabilirsiniz. Daha önce kumaştan cüzdan yapmak içinde güzel bir resimli anlatım paylaştığımı hatırlıyorum. Fakat bu çalışmayı kumaştan da yapabilirsiniz. Keçeden de yapabilirsiniz. Kalp şeklinde cüzdan yapmak için malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • kırmızı kumaş veya keçe parçası.
  • iğne iplik.
  • hazır fermuar.
  • makas.

İğne iplik dediğim malzemede ipler de kırmızı renk olacak buna dikkat etmelisiniz. İğne ile dikmek istemiyorsanız fermuar kısmını dikiş makinesinden de geçirebilirsiniz. İnanın yaptıktan sonra çok güzel ve şık kalp şeklinde cüzdanınız olmuş olacak.

 
 

Bu güzel çalışmayı fazla fazla yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kalp cüzdan yapmak için kendinize göre bu çalışmayı geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri kalp şeklinde cüzdan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kalp-seklinde-cuzdan-yapmak

Kalp cüzdan yapmak isteyenler bu güzel çalışmayı yapıp sevdiklerine de hediye edebilirler. Turistik yerlerde yaşıyorsanız sevgililer gününde satabileceğiniz harika bir hediye ürünü olarak da düşünebilirsiniz. Evde keçeden kalp cüzdan yapmak için oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40582520

 

Kolay Boncuklu Kolye Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bead necklace, boncuklu takı yapmak ve collier de perles hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir