KEÇE BAYKUŞ SARKAÇ SÜS YAPMAK

Keçe baykuş sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve evinizde sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Keçeden baykuş süs yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde aşama aşama ne yapmanız gerektiğini kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı keçe baykuş süs çalışmasını zorlanmadan yapabilmeniz için şablon ve anlatım detaylı bir şekilde verilmiş. Bu sayede sizde arabanıza süs sarkaç veya evinizde kapı eşiklerine sarkaç baykuş süslerini keçeden yapıp kullanabileceksiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı keçe çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli keçe baykuş süs çalışmaları yapabilirsiniz. Keçeden baykuş sarkaç yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapmanız gerektiği detaylı bir şekilde verilmiş. Kısa sürede yapabilir ve ister satabilirsiniz.

 
 

İsterseniz de sevdiklerinize hediye olarak vermeyi de düşünebilirsiniz. Sarkaç keçe baykuş çalışması sayesinde sizde çocuklarınıza bu tür oyuncaklar veya odalarını süsleyecek sarkaç süs çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kece-baykus-sarkac-sus-yapmak

 

ANLATIMLI KUMAŞ ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çanta şablonları, keten kumaşından çanta yapmak ve kolay çanta nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir