Keçe Fil Şablonu

Bu yazımda sizlere evde keçe çalışmaları yapıyorsanız çok güzel bir keçe fil şablonu paylaştım. Şablonu bilgisayarınızdan çıktı aldıktan sonra keçe malzemesinin üzerine koyarak kalıbını çıkarabilirsiniz.

Daha önce de keçeden oyuncak yapmak veya keçeden süs yapmak için türlü şablonlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde ise bir keçe fil oyuncak şablonu bulunuyor.

Şablonu kullanarak çeşitli çalışmalarda kullanabilirsiniz. Oyuncak fil şablonunu kumaş veya keçe malzemesinde kullanabilir ve isterseniz sarkaç fil süs yapabilirsiniz.

Dilerseniz oyuncak olarak yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz keçe fil şablonunun resimli örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kece-fil-sablonu

source : http://www.feltroaholic.com/2014/02/molde-elefantinho-de-feltro-da-erica.html

 

Evde Kolay Kazak Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kazak süsleme, eski penye nasıl süslenir ve evde kazak süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir