Keçe Kurdele Toka Yap

Evde keçeden toka yapmak için bu yazımda sizlere kolay yapılan ve kısa sürede tamamlayacağınız çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Keçe kurdele toka yapmak için daha önce de ” Keçe ” kategorisinde birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım. O çalışmaları da incelemenizi öneririm.

Öncelikle keçe malzemesini hangi renk kullanırsanız kullanın. Bence pembe rengi hem hoş duruyor. Hem de pembe keçe toka modeli saçınıza daha çok yakışacaktır. Bu çalışmayı okula giden kız çocuklarınıza da yapabilirsiniz.

Hatta değişik modellerini yapıp turistik yerlerde çok güzel paralara da satabilirsiniz. Evde keçeden lastikli toka yapmak için de birkaç gün önce güzel bir çalışma paylaşmıştım.

 
 

O tür paylaşımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin. Şimdi sizleri evde keçe kurdele toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-kurdele-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7402.html

 

Kartondan Kolay Sepet Çanta Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton çanta nasıl yapılır, karton sepet nasıl yapılır ve kartondan çanta yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir