KEÇE MİNYATÜR SEVİMLİ AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK

Keçe minyatür sevimli ahtapot oyuncak yapmak için aşağıdaki kalıp ve şablonu kullanabilirsiniz. Keçeden oyuncak yapmak için daha önce benzerlerini çoğu kez paylaşmıştım.

Nasıl yapıldığı adım adım verilen çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Hemen bu yazımın altında da binlerce keçe oyuncak çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Sitemizde keçe kategorisinde kıyamet gibi çalışmanın resimli anlatımı ve anlatımlı videosu bulunuyor. İstediğinizden yararlanabilir ve çocuklarınıza sevimli oyuncaklar yapabilirsiniz.

Yada evinize keçe oyuncak süsler yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalarda şablon bulmak çoğu zaman zordur. Ancak sitemizde bu tür çalışmaların şablonlarını ve resimli anlatımlarını paylaşmaya gayret ediyoruz.

Şimdi sizleri keçeden sevimli ahtapot oyuncak yapmak için çalışmanın şablonu ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kece-minyatur-sevimli-ahtapot-oyuncak-yapmak

source

 

YENİ KALP PEÇETE ZİNCİR ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kanaviçe kalp işleme, kalp kanaviçe örneği ve kalp kelepçe zincir örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir