KEÇE OYUNCAK ÇOCUK YAPMAK ŞABLONLU

Keçe oyuncak çocuk yapmak şablonlu bir şekilde bu yazımda yer alıyor. Oyuncak çocuk yapmak veya keçeden minyatür çocuk süs yapmak için bu güzel örnek çalışmayı kullanabilirsiniz. Şablon olarak bazen oyuncak yapacağımız zaman anlatımlı çalışma veya örnek şablonlar bulamayabiliyoruz.

Ancak bu işe el attım ve artık sitemizde her gün oyuncak şablonları paylaşmaya karar verdim. Bundan sonraki paylaşımlarım arasında en az 1 adet oyuncak şablon örneği olacak. Şimdiki paylaşımda keçe oyuncak şablonu, kumaş oyuncak şablonu veya karton oyuncak şablonu da diyebileceğimiz örnek çocuk şablonu yer alıyor.

Alttaki şablonu çıktı aldıktan sonra kumaş üzerinde veya keçe üzerinde taslağını kısa sürede çıkartabilir ve çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Kolay yapılan oyuncaklar sayesinde sizde evinizi süsleyebilirsiniz. Çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapabilirsiniz. Keyifli oyuncak çalışmaları ile fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

 
 

Sitemizdeki diğer şablonlar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Oyuncak kategorisi ile şablon kategorisinde de birçok örneğe ulaşabileceğinizi belirtmek isterim. Örnek şablonda ki gibi oyuncak çocuk yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın paylaşımı olan şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-oyuncak-cocuk-yapmak

source

 

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çantası şablonları ve kolay çanta şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir