KEÇE OYUNCAK KUALA YAPMAK

Keçe oyuncak kuala yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe oyuncak süs çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Keçe oyuncak yapımı ile ilgili şablonları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Bu çalışma da yapacağınız oyuncak kuala çalışmasını keçeden yapabilir ve çiçeklerinize süs olarak koyabilirsiniz. Kuala hayvanları ağaçlara sarılarak hayatının çoğunluğunu geçiriyor. İşte sizde onun keçeden oyuncağını yapıp çiçeklerinize koyabilirsiniz.

Bu sayede evinize gelen misafirleriniz böyle bir durumla karşılaştıklarında şaşırabilirler. Keçe oyuncak kuala yapmak için paylaştığım çalışma ad şablon ve nasıl yapılacağı tek tek açıklanmış. Kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Keçe oyuncak kuala yapmak için daha önce benzer oyuncak çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakacağım. Sizde aynısını yapabilir veya satış amaçlı da üretebilirsiniz. Böylece güzel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kece-oyuncak-kuala-yapmak

source

 

KUMAŞ SAKLAMA KUTUSU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaş saklama kabı örneği, kumaş saklama kabı yapmak ve kumaş saklama kutusu anlatımlı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir