KEÇE PARA CÜZDAN MODELİ

Keçe para cüzdan modeli yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede keçeden para cüzdanı yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan para cüzdan modellerini sitemizde daha önce çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolaylıkla yapıp kullanabilirsiniz. Aşamalı çalışmaların adımlarını uygulayarak evinizdeki malzemelerden farklı para cüzdanları yapabilirsiniz. Kolay para cüzdanı yapmak için birçok çalışmaya hemen bu yazımın altından da ulaşacaksınız.

Resimli anlatımda kullanılan kumaştan yoksa bile kendi evinizdeki malzemeyi değerlendirebilirsiniz. İnce kalıp olduğu için içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Çalışmayı yapamazsanız bile terziliği olan bir arkadaşınızdan yapmasını isteyebilirsiniz.

 
 

Kısa sürede yapıp çocuklarınıza da kullanmaları için temin edebilirsiniz. Bu tür cüzdan çalışmalarını bolca yapıp turistik yerlerde satarak güzel paralar da kazanabileceğinizi söylemek isterim. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kece-para-cuzdan-modeli

 

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit el çantası nasıl yapılır, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir