KEÇEDEN AT BAŞLIKLI SOPA YAPMAK

Keçeden at başlıklı sopa yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmasını yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Çocuklarınıza keçeden oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli keçe at oyuncak çalışmasını yapmayı öğrendikten sonra satış amaçlı da yapabilirsiniz. Keçeden at başlıklı sopa yapımı sayesinde çocuklarınıza basit bir oyuncak yapmış olursunuz.

Bu güzel çalışmayı süs olarak bahçe dekoru veya ev dekorunda da kullanabilirsiniz. Dekoratif süs çalışması veya eşyalar yapabilirsiniz. Keçeden veya kumaştan yaparak bu güzel at oyuncak kafa çalışmasını süs olarak da bahçenizde çitlere geçirerek kullanabilirsiniz.

Anlatımlı süs çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapmak için sitemizde yer alan diğer örgü oyuncak çalışmaları ve farklı çalışmaları da incelemenizi tavsiye ediyorum.

 
 

Çok güzel oyuncak çalışmalarını paylaştığımı söyleyebilirim. Onları da inceleyebilir ve yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-keceden-at-baslikli-sopa-yapmak

 

KUMAŞTAN RAHAT MAKSİ ELBİSE ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaş rahat elbise kombin fikirleri, kumaş rahat elbise modelleri ve kumaş rahat kıyafet önerileri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir