Keçeden Ayçiçek Örneği Yapmak

Evde keçeden yapılan süs çalışmalarına bir yenisini daha ekleyebiliriz. Bu yazımda sizlere evde keçeden ayçiçeği yapmak için resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Ben ayçiçek dedim ama sanırım farklı bir çiçek süs çalışması da olabilir. Keçeyi parçalara ayırdıktan sonra silikon ile veya iğne iplikle de aynı çalışmayı yapabilirsiniz.

Keçeden süs çiçek yapmak için hemen bu yazımın da altında karşınıza birçok farklı keçe çalışması ve projesi çıkacak onları da inceleyebilirsiniz.

Evde keçeden kolay çiçek yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve çeşitli süsleme çalışmalarınızda veya fikirlerinizde kullanabilirsiniz.

Daha önce de benzer süsleme çalışmalarını keçeden yapımını anlatan çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımın altındaki keçe çalışmalarına mutlaka bakın. Şimdi sizleri evde keçeden ayçiçeği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-aycicek-ornegi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7426.html

 

Boncuklu Kolye Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuklu kolye yapmak, boncuktan bileklik yap ve boncuktan kolay bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir