Keçeden Ayıcık Terlik Yapmak

Evde keçeden yapılanları çalışmaya durmadan devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere keçeden ayıcık terlik yapmak isteyenlere resimli güzel bir anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde evinizde keçeden ayıcıklı terlik yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Evde keçeden terlik yapımı ile ilgili daha önce keçe kategorisinde paylaşımlarda bulunmuştum. Bu yazımda da yine keçe çalışması paylaştım ve yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı eğlenerek yapacağınızı belirtebilirim. Keçe ayıcık terlik yaparak satabilir ve evinize ek gelir de kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde kolaylıkla bu güzel çalışmayı satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz.

Evde keçeden ayıcık terlik yapmak için malzemeler ;

  • Keçe malzemesi.
  • Makas.
  • İğne iplik.
  • Gözler için düğme veya boncuk.

İlk olarak ayıcık terliğin ayağınıza göre ölçünüzü alabilir ve kalıbını çıkarabilirsiniz. Kalıbını çıkarttıktan sonra üst kısmını da yine resimli anlatımdaki gibi taslağını çıkarıp birbirine dikerek işleme başlayabilirsiniz. Renkli 3 farklı ip kullanıldığını görüyorsunuz. Bunu kendinize göre değişik renklerde kullanabilir ve yaptığınız terliği şekillendirebilirsiniz. Evde keçeden kolay terlik yapmak için farklı çalışmalar arıyorsanız sitemizde yer alan kendin yap ve keçe kategorilerine göz atmanızı öneririm. Keçeden ayıcık terlik yapmak için sizleri şimdi resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 
 

keceden-ayicik-terlik-yapmak

Evde keçeden ayıcık terlik çalışmasını yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda yapıp kolaylıkla satabilir ve para kazanabilirsiniz. Keçeden terlik yapımı çalışmasını yaparak evinizde aileniz içinde yapabilir ve eğlenerek kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Evde keçe çalışmalarını sitemizdeki keçe kategorisine girerek bulabilir yada bu yazımın sonunda karşınıza çıkan benzer yazılar bölümünü inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.surprisediy.com/diy-460.html

 

Kartondan Yapay Şömine Dekoru Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kartondan sahte şömine yapmak, kartondan yapay şömine yapmak ve mukavvadan şömine yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir