Keçeden Ayılı Cüzdan Yapmak

Keçeden yapılan cüzdan çalışmalarını daha önce de birçok örnekle paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere keçeden cüzdan yapmak isteyenlere muhteşem bir çalışma paylaştım. Paylaştığım resimli anlatımda yer alan keçeden ayılı cüzdan yapmak isteyenlere adım adım yapılacak işlemler gösteriliyor. Yapmanız gereken kalıp resmindeki cüzdanın taslağını keçe malzemesinden veya kalın bir kumaştan oluşturduktan sonra dikme işlemine geçebilirsiniz. Keçeden ayıcık cüzdan yapmak için malzemeler ise keçe malzemesi, iğne iplik, göz için boncuk, düğme ve lastik ip yeterli olacaktır. Keçeden cüzdan yapmak isteyenler için şahane bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu güzel çalışmayı yaparak çocuklarınıza keçeden şirin para cüzdanları yapmış olursunuz. Aynı zamanda bu sevimli cüzdan yapmak isteyenler bozuk para içinde kullanabilirler. Şimdi sizleri keçeden ayıcık cüzdan yapmak için resimli anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-ayili-cuzdan-yapmak

Keçeden cüzdan yaparak ailenizi sevindirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı resimli anlatıma bakarak yapmanız mümkün. Keçeden taslağı çıkarttıktan sonra üzerine ayıcığın gözlerini ve burnunu dikmeniz yeterli oluyor. Ardından kolları için lastik türü bir parça kullanabilirsiniz. Birebir aynısını yapamasanız bile benzerini mutlaka yapacağınızı söyleyebilirim. Bu tür çalışmalar yaparak evden para kazanmak istiyorsanız güzel bir satış ürünü olacağını da söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source : http://www.handmadiya.com/2015/11/sewing-organizer-bag-tutorial.html

 

Eva Kağıdından Yapay Gül Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından gül yapmak, eva kağıdından yapay gül ve kağıttan yapay gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir