Keçeden Baykuş Figürlü Çanta

Keçeden Baykuş Figürlü Çanta

Keçeden yapılan çalışmaları sürekli olarak karşınıza getiriyorum. Bu yazımda sizlere keçeden yapılmış harika bir baykuş figürlü çanta modeli paylaştım. Yapılışı gösterilmese de yapmak isterseniz sadece keçeden baykuş kalıbını çıkarıp, herhangi bir çantanızın üzerine onu dikmek olacaktır. Keçeden baykuş figürlü çanta yaparak etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Hatta keçeden baykuşlu çantayı nereden aldığınızı dahi soranlar olacaktır. Öncelikle bu güzel çalışmada kullanılan keçe baykuş taslağını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sadece örnek olarak karşınıza getiriyorum. Yapımını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde karşınıza çıkaracağım. Şimdi sizleri keçeden yapılan baykuşlu çanta örneği ile baş başa bırakıyorum.

 
 

Çantanın üzerine keçeden baykuş figürü yapılmış ve yine etrafı ponpon küçük süslerle geçilmiş. Sizde bu tür çalışmaları sevdiğiniz çantaların üzerine yapabilirsiniz. İster keçeden baykuş figürü kullanın. İsterseniz de sitemizde yer alan keçe kategorisindeki diğer kalıpları kullanın. Göreceksiniz ki ortaya harika çalışmalar çıkıyor. Bu tür çalışmaları hazır çantalar alıp, üzerine baykuş keçe figürü dikerek satışa da sunabilirsiniz. İnanın bu tür çalışmaları bayanlar özellikle de çok tercih ederler ve satın alacaklardır. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmaları yapmayı kolaylıkla öğrenebilirler ve evde yapabilirler. Bu tür çalışmaları keçe kategorisinde sürekli olarak paylaşıyorum. Aynı zamanda bu yazımın hemen sonunda karşınıza keçeden yapılan çalışmalar gelecek. O çalışmaları da mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

 

El İşi Kağıdından Sarkaç Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından sarkaç süs, eva kağıdından sarkaç süs ve evde kolay sarkaç süs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir