Keçeden Baykuşlu Yastık Modeli Yapmak

Bu yazımda sizlere yastık süsleme çalışması olarak güzel bir proje paylaştım. Daha doğrusu yapımı pek gösterilmiyor. Ancak keçeden baykuşlu yastık modeli yapmak isteyenler için güzel bir örnek olabilir.

Keçeden yapılan süsleme çalışmalarına ek olarak birçok projeyi keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Keçeyle yastık süsleme çalışmaları sayesinde sizde evinizdeki yastıklara keçeden baykuş süs yapabilirsiniz.

Evde keçeden baykuş yapmak için sitemizdeki keçe kategorisinde yer alan baykuş çalışmalarına göz atabilirsiniz. Keçeden nasıl baykuş yapılacağını da kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde keçeden kolay baykuş yapmayı ve yine keçeden yastık süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-baykus-yastik-modeli

source : http://www.duitang.com/

 

Eski Kot Pantolondan Kot Etek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kot pantolondan etek yap, eski kottan etek yapımı ve eski kottan etek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir