Keçeden Broş Yapılışı

Keçeden Broş Yapılışı

Keçeden broş yapılışı ile ilgili bir başka farklı anlatım. Bu anlatıma göre de kendiniz için veya sevdikleriniz için harika keçeden broşlar yapabilirsiniz. Gayet basit anlatım ile sizlerde kısa süre içinde keçeden broş yapabileceksiniz.

Evde kolay keçeden broş yapımı ile ilgili altta paylaştığım malzemeleri derledikten sonra sizde kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Keçeden broş yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı kendin yap ve keçe kategorilerinde sıkça paylaşmıştım. Dilerseniz keçe kategorisine ulaşarak diğer çalışmalara da göz atabilirsiniz. Bu makalemin sonunda karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümünde de keçeden broş çalışmaları farklı olarak bulabilirsiniz.

Keçeden çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten güzel çalışmalar ve keçe ile neredeyse her şey yapabiliyorsunuz. 10marifet.org sitesinde de keçe çalışmaları yapan birçok blog sahibi paylaşımlarını sunuyor. Altta paylaştığım çalışmanın yine birde videolu anlatımını paylaştım. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

10marifet sitesinden derlediğimiz bu çalışmada kullanılan malzemeler ise şöyle ;

– beyaz keçe.
– naylon iplik.
– pirinç şeklinde boncuk.
– ufak inci.
– yarım inci.
– makas.
– çizim için sabun.
– kum boncuk.
– siyah oniks taşı.
– kalıp.
– çek boncukları.

Resimli Anlatım :

keceden-bros-yapilisi

keceden-bros-yapilisi2

keceden-bros-yapilisi3

 
 

keceden-bros-yapilisi4

keceden-bros-yapilisi5

keceden-bros-yapilisi6

keceden-bros-yapilisi7

keceden-bros-yapilisi8

Sizlerde evinizde kolayca bulabileceğiniz malzemeler ile keçeden broşlar yapabilirsiniz.

Üstte paylaştığım anlatımlı video sayesinde sizde evinizde keçe çiçek broş yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Keçeden çiçek broş nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan da yararlanmayı unutmayın. Benzer çalışmaları kendin yap ve keçe kategorilerinde sıkça paylaşıyorum.

Bau von Filz Brosche – construction of felt brooch – construction de feutre Broche

 

Keçeden Broş Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile broş yapılışı, keçe ile broş yapımı ve keçeden broş nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir